Німеччина-Португалія: Ангела Меркель стоячи аплодувала бундестим

Питання про переможця в матчі Німеччина-Португалія по суті був знятий вже в першому таймі. До перерви німці вже вели 3:0, а португальці залишилися в меншості.

На першості планети німці з португальцями зустрічалися лише одного разу — 8 років тому в матчі за 3-е місце. Тоді бундестим у себе удома завоювала бронзу, вигравши з рахунком 3:1. Дубль зробив Бастиан Швайнштайгер. Нинішній матч півзахисник начал в запасі.

Зате головна португальська зірка Криштиану Роналду вийшов з перших хвилин. На сьомий кращий футболіст світу відзначився небезпечним ударом, але потрапив в Нойера. Німці відповіли майже відразу, але того, що не чекав такого щастя Хедира не потрапив в порожні ворота.

Але швидкий гол німці все ж організували. Перейра в штрафній сфолил на Гетце. Мюллер, узявши гросмейстерську паузу, перед ударом був точний.

Прийняв участь Гетце і в другому голі. Після його удару м’яч пішов на кутовий. Навіс знайшов в штрафній голову захисника Хуммельса. Канцлер Ангела Меркель(як і покладається у Бразилії, вона — у білих штанях) аплодує стоячи.

У потругальцев у цей момент явно здали нерви. Пепе навіщось схопив Мюллера за ніс, а потім ще і додав, буцнувши головою. Суддя був в двох кроках: гравець в червоній формі з червоною карткою проїхав геть.

Залишившись удесятьох із захистом, який і так часто критикують, португальці відверто розсипалися. На 45-ій хвилині Мюллер свій другий гол забиває в роздягальню.

Чемпіонат у Бразилії, звичайно, б’є рекорди по числу вольових перемог, але і після перерви не було схоже, що угодившим під німецьку машину така перемога світить. До того ж вони несли втрати. Фабиу Коентрау отримав травму і покинув поле на носилках.

Перший хет-трик цього кубку світу Томас Мюллер міг оформити ще після перерви. Але зробив це тільки на 77-ій хвилині.

4 удару в створ — 3 забиті м’ячі. Феноменальний показник німецького нападаючого, якого після рекорду тренер Иохим Лев вирішив поберегти. З поля Мюллер йшов під овації.

Ці 4:0 стали другою великою перемогою на тому ж стадіоні в Сальвадоре, де голландці розгромили іспанців. Дві інші команди групи G, збірні Гани і США, грають увечері 16 червня.